Lietuvoje+370 699 17708, +370 699 14817Anglijoje+447 5430 73919, +447 4054 37886

Lietuva - Anglija

SIUNTŲ, KROVINIŲ PERVEŽIMAS LIETUVA - ANGLIJA

Lietuva - Anglija – vienas populiariausių maršrutų, kuriuo keliauja tiek turistai, norintys aplankyti Didžiąją Britaniją, tiek dirbantys ar besimokantys asmenys. Vis dažniau mikroautobusais keliauja tie žmonės, kurių giminaičiams Anglija tapo antrasiais namais, o Lietuva – atsotogų kraštas, šie keleiviai vyksta turistiniais tiksliais aplankyti giminaičių. Tai tampa ne tik proga susitikti po netrumpos pertraukos, bet ir pažinti svečią šalį. Kadangi daugeliui tautiečių Anglija – tai šalis, kurioje jie įsikuria ilgesniam laikui, atsiranda didesnis poreikis siųsti jiems įvairias siuntas, o užsakytų krovinių, eksponatų pervežimas aktualus vystant tarptautinius prekybinius arba kultūrinius ryšius su Lietuva. Visa informacija apie siuntų transportavimo paslaugas Lietuva - Anglija pateikiama žemiau.

MARŠRUTU LIETUVA - ANGLIJA SIŲSKITE REIKIAMUS DAIKTUS

Lietuva Anglija maršrutu transportuojame įvairius kasdienius namų apyvokos daiktus, drabužius, baldus, buitinę techniką bei transporto priemones (motociklus, motorolerius). Padedame pervežti nedideles siuntas ar norint persikraustyti. Taip pat siūlome galimybę nusiųsti pageidaujamą siuntinį Anglijoje gyvenantiems artimiesiems, giminaičiams ar draugams; visiems tiems, kuriems Lietuva šiuo momentu nepasiekiama. Nesvarbu ar tai būtų daiktai, baldai, ar lietuviško maisto skanumynai – pasirūpinsime, jog Anglija bei joje gyvenantis gavėjas sulauktų nepažeistos siuntos. Siuntos gali būti gabenamos susitarus su gavėju, ar net jam nežinant, norint nustebinti bei pasveikinti gimtadienio ar kita įsimintina proga. Tereikia iš anksto pasirūpinti, jog žmogus siuntinio pristatymo metu būtų namuose ar toje vietoje, kurią nurodysite. Taigi, galima nustebinti ne tik namuose, o pavyzdžiui, darbo metu. Taip jis tikrai nieko neįtars. Dėl siuntos sumaišymo ar pasimetimo baimintis nereikia, kadangi visa informacija registruojama žiniaraštyje bei ant siuntos Lietuva - Anglija įpakavimo.

PRIEŠ SIUNČIANT SIUNTĄ IR PERVEŽANT DAIKTUS LIETUVA - ANGLIJA:

Pasirūpinkite tinkamu daiktų, baldų, statybinių medžiagų įpakavimu. Kokybiškai bei tvirtai supakuota siunta apsaugoma nuo galimų pažeidimų transportavimo metu Lietuva – Anglija. Verta pasirinkti standesnį pakavimo popierių, plėvelę, tvirtesnes dėžes bei maišelius, kuriuos tieka ir Lietuva specializuotose parduotuvėse ar didžiuosiuose prekybos centruose.

 • Iš anksto tariantis dėl siuntos verta paminėti, ką norėsite gabenti: tiesiog namų apyvokos daiktus, drabužius, baldus ar buitinę techniką, o gal transporto, susisiekimo priemones (dviračius, motociklus ar pan.). Pagal tai pasirūpinsime atitinkamais transportavimo niuansais Lietuva - Anglija.
 • Ant siunčiamos siuntos užrašykite tikslų adresą bei gavėjo duomenis. Taip būsite užtikrintas, jog siunta tikrai pasieks reikiamą adresatą. Prieš nuvežant siuntą mes susisiekiame su gavėju bei įsitikiname, jog šis yra sutartoje vietoje. Jei reikia, siuntinį galime perduoti ir kitam, patikėtam asmeniui. Perdavę siuntą, galime susisiekti ir informuoti siuntėją apie pristatymo įvykdymą. Taip siuntėjas sužino, kada siunta pasiekė reikiamą asmenį.
 • Pasidomėkite, kokius daiktus siųsti draudžiama, taip pat kokį kiekį tam tikrų daiktų, maisto produktų, gėrimų siųsti galima. Už draudžiamų daiktų siuntoje radimą ar per didelį tam tikrų daiktų kiekį atsakomybę prisiima ir pagal įstatymus atsako Lietuva ir siuntėjas. Taigi, tikimės sąmoningumo ir abipusiai naudingų sandorių, jog be reikalo nenukentėtų nei viena, nei kita pusė.
 • Patikėkite savo siuntinį mūsų komandai ir mes pasirūpinsime, jog jis tvarkingas ir nė kiek neapgadintas pasiektų numatytą tikslą Lietuva- Anglija sutartu laiku.
www.vaziuojamdrauge.lt
  • KONTAKTAI

   Lietuvoje:
   +370 699 17708, +370 699 14817

   Anglijoje:
   +447 5430 73919, +447 4054 37886

   Parašykite mums el. pašte: 
   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  • PARAŠYKITE

    
    
Download Free Premium Joomla Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net