Lietuvoje+370 699 17708, +370 699 14817Anglijoje+447 5430 73919, +447 4054 37886

Perkraustymo paslaugos

Persikraustymas – gana varginantis procesas, kurį persikeliantys gyventi į kitą vietą asmenys mielai patikėtų kam nors kitam. Daugybės daiktų ir sunkių, nepatogių baldų nešimas bei pervežimas dažnai sukelia ir neigiamų minčių, stresą, kitų problemų. Norint išvengti visų persikraustymo rūpesčių, siūlome pakviesti mus į pagalbą ir apie juos negalvoti! 

Perkraustymo darbus patikėkite specialistams ir išvenkite daug rūpesčių 

Susirgus keliaujame pas tam tikros srities gydytoją, prireikus teisinės pagalbos – į advokatą, juristą, tačiau vis dar dažnai prireikus remonto ar persikraustant, bandoma viską padaryti savo pačių rankomis. Žinoma, dažniausiai to tikslas – sutaupyti, tačiau ar tikrai visas vargas ir sugaištas laikas to vertas? Ar ne daug racionalesnis sprendimas būtų šiuos darbus taip pat patikėti šios srities specialistams ir tą laiką skirti savo darbams, pomėgiams? Kol mūsų darbuotojai dirbs jiems patikėtą darbą, Jūs galėsite rūpintis kitais reikalais, juk ne paslaptis, kad persikraustant įvairių rūpesčių tikrai netrūksta.

Mūsų įmonės darbuotojai užtikrins, jog perkraustymo paslaugos padėtų greitai ir saugiai persikelti į kitą vietą. Vežant daugybę daiktų naudinga turėti talpią transporto priemonę, kurioje galima sudėti ne tik daugiau įvairiausių daiktų, bet ir užtikrinti jų saugumą pervežimo metu. Mūsų darbuotojai, paslaugas teikiantys ilgą laiką užtikrins, jog daiktai tikslą pasiektų nė kiek neapgadinti. Kraustymasis nėra itin dažnas įvykis žmogaus gyvenime, todėl profesionali pagalba tikrai yra naudinga. Mūsų įmonė sukaupusi ilgametę patirtį žino, kaip palengvinti persikraustymo rūpesčius ir turi visą reikalingą įrangą, techniką, reikalingą saugiam pervežimui.

Dažnai žmonės vadovaudamiesi įsitikinimu, jog patiems viską atlikti yra daug pigiau, suklysta. Neretai apskaičiavus perkraustymo paslaugų kainas ir jas palyginus su kuro išlaidomis, kurias patiriame kraustydamiesi patys, netgi galima sutaupyti. Juk su nedideliu automobiliu iš vienos vietos į kitą teks važinėti bent keletą ar net keliolika kartų, o su specialiai pritaikytu transportu gali pakakti vos vieno ar dviejų važiavimų. Be abejo, taip sutaupoma ir laiko. O kur dar patogumas, kai visus daiktus padedama sunešti! Juk gyvenant vienam tokia misija sunkiai suvokiama. Taigi, jei planuojate kraustytis verta apgalvoti, ar viską darant patiems tikrai bus paprasčiau ir pigiau. 

Perkraustymo paslaugų galimybė Lietuvoje ir už jos ribų 

Mūsų įmonė specializuojasi ir kryptingai dirba pervežimo bei perkraustymo srityse. Padedame transportuoti ne tik fizinių asmenų, bet ir įmonių turtą (daiktus, baldus, archyvo dokumentus ir t.t.).

Nesvarbu ar reikia persikraustyti į kitą, toje pačioje gatvėje esantį būstą, ar tolesnį rajoną, miestą, mes rasime geriausią sprendimą. Perkraustymo paslaugos teikiamos tiek Lietuvoje, tiek padedant išvykstantiems į Didžiąją Britaniją, Vokietiją ar iš jų sugrįžtant. Daiktus pervežame saugiai, pritaikytu transportu, todėl neteks baimintis apgadintų daiktų pavojaus, kaip dažnai nutinka stengiantis nuosavu automobiliu vienu kartu transportuoti visko kuo įmanoma daugiau.

Pasitelkus pagalbą daug lengviau viską organizuoti ir suplanuoti savo laiką. Kartais dėl daugybės darbo ir reikalų perkraustymas atidedamas ir vis nukeliamas ateičiai, o vėliau tenka greitai persikelti, dėl ko galima ką nors pamiršti ar per skubėjimą – apgadinti. O štai iš anksto susitarus su pervežimo paslaugų įmone, viską suspėsite laiku.

Padėsime pervežti ne tik kasdienius namų apyvokos reikmenis, daiktus, baldus, techniką, bet ir parodų eksponatus, meno dirbinius. Orientacines kainas galima rasti mūsų svetainėje, o galutinės kainos aptariamos individualiai pagal pervežamų daiktų kiekį ir reikalingą važiuoti atstumą. Išvenkite varginančio persikraustymo ir palengvinkite sau kasdienybę patikėdami visa tai mums.

www.vaziuojamdrauge.lt
  • KONTAKTAI

   Lietuvoje:
   +370 699 17708, +370 699 14817

   Anglijoje:
   +447 5430 73919, +447 4054 37886

   Parašykite mums el. pašte: 
   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  • PARAŠYKITE

    
    
Download Free Premium Joomla Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net