Lietuvoje+370 699 17708, +370 699 14817Anglijoje+447 5430 73919, +447 4054 37886

Siuntos

Siuntos

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Bėgant laikui, tobulėja susisiekimo paslaugos, kurios suteikia galimybes net į tolimiausią pasaulio kraštą nesunkiai ir greitai nugabenti įvairius daiktus, krovinius ar net gyvūnus. Siuntų gabenimas išlieka vienu iš pačių populiariausių būdų perduoti svarbius daiktus. Ieškote patikimo, saugumą užtikrinančio, puikiai savo darbą išmanančio vežėjo, kuris sklandžiai nugabentų Jūsų siuntinį? Įmonėje „Valdelio siuntos” dirba profesionalūs vairuotojai bei kiti darbuotojai, kurių teikiamos siuntų gabenimo paslaugos atitiks kiekvieno kliento lūkesčius.

Pagrindinės siuntų gabenimo paslaugos

Mūsų įmonė teikia kokybiškas įvairių daiktų pervežimo paslaugas maršrutu Lietuva-Anglija-Lietuva bei Vokietija. Anglijoje vykstame į šiuos miestus: Londoną, Mančesterį, Liverpulį ir kitus, o Vokietijoje važiuojame į Eseną, Hanoverį, Berlyną bei kitus miestus. Į šiuos miestus galime tiek nuvežti įvairios apimties daiktus.

Jeigu norite nustebinti savo artimuosius ar draugus, su mūsų vežėjų pagalba galite perduoti jiems originaliausių ar šilčiausius prisiminimus sukeliančių dovanų. Taip pat bene kiekvienas iš mūsų turime pažįstamų, kurie studijuoja ar gyvena lietuvių pamėgtuose kraštuose, pavyzdžiui, Anglijoje ar Vokietijoje, todėl prireikus gimtojoje šalyje likusių asmeninių ar kitos paskirties daiktų galime padėti nugabenti ir juos.

Visos siuntos gali būti nugabentos Jūsų nurodytu adresu – iki pat gavėjo namų durų ar kitos buvimo vietos. Be to, suteikiame galimybę pasirinkti Jums patogų laiką, kuriuo daiktai būtų gabenami ar gauti.

Kaip paruošti siuntinį gabenimui?

 • Pranešti apie gabenamų daiktų rūšį. Jeigu norite, kad Jūsų siuntos būtų nugabentos kuo įmanoma saugiau, praneškite mūsų komandai, kokius daiktus ruošiatės siųsti. Mes galime pervežti įvairios paskirties daiktus, pavyzdžiui, buitinę techniką, baldus, nestandartinių išmatavimų krovinius ir net gyvūnus. Dėl šios priežasties svarbu, kad kiekvienai siuntai būtų pasirinkta tinkama transporto priemonė.
 • Sužinoti tikslų adresą. Tikslaus adreso žinojimas gali padėti Jūsų krovinius nugabenti daug greičiau ir patogiau, nes įmonės „Valdelio siuntos” darbuotojai galės iš anksto susisiekti su siuntos gavėju, sužinoti jam patogiausią laiką siuntos perdavimo laiką ir reikiamu metu atvykti į susitartą vietą.
 • Pasidomėti apie numatytus reikalavimus. Kai kurių daiktų, pavyzdžiui, alkoholio, tabako, pinigų gabenti į užsienio šalis negalima, nes tai draudžia tiek Lietuvos, tiek svečių šalių įstatymai. Taip pat, kai kuriems siuntiniams taikomi apribojimai, kurių nepaisymas gali grėsti baudomis. Už siunčiamus daiktus visa atsakomybė tenka siuntėjui, todėl svarbu kruopščiai pasidomėti ir atidžiai pasiruošti būsimam veiksmui. Jeigu norite daugiau sužinoti apie siuntiniams keliamus reikalavimus, apsilankykite Lietuvos Respublikos muitinės internetinėje svetainėje.

Mūsų komanda pasirūpins, kad Jūsų siuntos patikimai ir greitai pasiektų norimą vietą. Įmonės darbuotojai yra savo srities profesionalai, kurių atsakingumas užtikrina saugų bei operatyvų siuntų gabenimą. Mes pasirūpinsime aukštos kokybės, patikimiausia bei specialiai pritaikyta transporto priemone, kuria bus gabenamas Jūsų siuntinys. 

Print Email

www.vaziuojamdrauge.lt
  • KONTAKTAI

   Lietuvoje:
   +370 699 17708, +370 699 14817

   Anglijoje:
   +447 5430 73919, +447 4054 37886

   Parašykite mums el. pašte: 
   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  • PARAŠYKITE

    
    
Download Free Premium Joomla Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net