Lietuvoje+370 699 17708, +370 699 14817Anglijoje+447 5430 73919, +447 4054 37886

Transporto paslaugos

Transporto paslaugos

User Rating: 4 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Inactive
 

Ieškote patogaus, greito bei efektyvaus būdo pergabenti įvairus krovinius, gaminius, medžiagas, pirkinius iš aukcionų? Įmonė „Valdelio siuntos” teikia kokybiškas ir patikimas transporto paslaugas, orientuotas į individualius klientų poreikius. Įmonėje dirba ilgametę patirtį sukaupę darbuotojai, užtikrinantys geriausią vykdomų paslaugų kokybę ir saugumą.

Paslaugos maršrutu Lietuva-Anglija-Lietuva ir kitos šalys

Anglija – viena iš dažniausiai lietuvių lankomų šalių, kurioje savo gyvenimą yra susikūrę bent dalis kiekvieno iš mūsų pažįstamų, draugų arba  giminaičių. Kita nemažo dėmesio iš mūsų kraštiečių susilaukianti šalis – Vokietija, kurios aukštas kultūros lygis bei visose srityse pasireiškiantis profesionalumas žavi daugelį.

Puikiai veikiančios transporto priemonės, profesionalūs vairuotojai bei gerai pažįstami maršrutai leidžia nesunkiai pasiekti šias šalis. Mes galime nugabenti Jūsų siuntinius bei krovinius į minėtas šalis greitai ir  saugiai, o Jūs tuo metu galėsite užsiimti savais reikalais.

Kokius krovinius transportuojame?

 • Buitinius prietaisus ir daiktus. Kokybiška buitinė įranga, išskirtinio dizaino baldai ar patvarios statybinės medžiagos dažnai randamos užsienio šalių parduotuvėse. Ne visada yra galimybė įsigytus ar jau turimus daiktus patogiai persivežti pačiam, todėl mūsų įmonės teikiamos transporto paslaugos gali Jums padėti išspręsti šią problemą.
 • Transporto priemones. Daugelis automobilių ar motociklų turi būti pervežti laikantis ypatingų saugumo bei atsargumo reikalavimų, kurių užtikrinimas šias transporto priemones pervežant savarankiškai dažnai yra sunkiai įgyvendinamas.
 • Kitus krovinius. Kiekvienam klientui skiriamas dėmesys – tai mūsų veiklos pagrindas. Todėl, jeigu Jums reikalingas kitų, anksčiau neišvardintų, krovinių, pavyzdžiui, parodų eksponatų,  įvairių siuntų pervežimas, gali būti suteikiamos ir šios paslaugos.

Dėmesys – profesionaliam perkraustymui

Persikraustymas iš vienos vietos į kitą gali pareikalauti daug brangaus laiko, pastangų ar išskirtinės kantrybės. Taip pat ne kiekvienas turi galimybę šiam darbui naudoti savo transporto priemonę, todėl mūsų teikiamos transporto paslaugos gali padėti išvengti nereikalingų rūpesčių. Jeigu norite vienu metu vežti kuo daugiau daiktų, galime suteikti tam pritaikytą, itin talpią transporto priemonę, į kurią patogiai tilps tiek buitinė technika, tiek baldai ar kiti Jūsų gyvenimui naujoje vietoje svarbūs daiktai.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Platus paslaugų pasirinkimas. Jeigu norite gauti patikimas paslaugas, kurios apimtų tiek įvairių krovinių, tiek transportui skirtų priemonių, tiek gyvūnų ar siuntų pervežimą, mūsų įmonė gali jas suteikti, o tokiu būdu Jūs galite sutaupyti brangaus laiko ir pastangų, kurias reiktų skirti norint suderinti skirtingų vežėjų atliekamas užduotis.
 • Ilgametė patirtis. Įmonė „Valdelio siuntos” gali pasigirti ne vienerius metus trunkančia veikla, kuri apima konkrečią paslaugos specializacijos sritį, leidžiančią reikalingiausius gebėjimus bei pastangas nukreipti tinkama kryptimi, tenkinant kiekvienam mūsų kliento poreikius, išpildant reikalavimus.  
 • Profesionali technika. Saugiai ir patikimai pervežti didelių ar nestandartinių išmatavimų daiktus, išskirtinių aplinkos sąlygų reikalaujančius gyvūnus ar kitus krovinius įmanoma tik tada, kai yra pasirūpinta tam pritaikyta technika, kurią kiekvienos teikiamos paslaugos metu mūsų įmonė gali pasiūlyti savo klientui.

 

„Valdelio siuntos” – įmonė, kurios atsakingumas, profesionalumas bei patikimumas tiek krovinių siuntėjui, tiek gavėjui garantuoja aukštą teikiamų paslaugų kokybę.

Print Email

www.vaziuojamdrauge.lt
  • KONTAKTAI

   Lietuvoje:
   +370 699 17708, +370 699 14817

   Anglijoje:
   +447 5430 73919, +447 4054 37886

   Parašykite mums el. pašte: 
   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  • PARAŠYKITE

    
    
Download Free Premium Joomla Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net