Lietuvoje+370 699 17708, +370 699 14817Anglijoje+447 5430 73919, +447 4054 37886

Transporto paslaugos

Transporto paslaugos

User Rating: 4 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Inactive

Ieškote patogaus, greito bei efektyvaus būdo pergabenti įvairus krovinius, gaminius, medžiagas, pirkinius iš aukcionų? Įmonė „Valdelio siuntos” teikia kokybiškas ir patikimas transporto paslaugas, orientuotas į individualius klientų poreikius. Įmonėje dirba ilgametę patirtį sukaupę darbuotojai, užtikrinantys geriausią vykdomų paslaugų kokybę ir saugumą.

Paslaugos maršrutu Lietuva-Anglija-Lietuva ir kitos šalys

Anglija – viena iš dažniausiai lietuvių lankomų šalių, kurioje savo gyvenimą yra susikūrę bent dalis kiekvieno iš mūsų pažįstamų, draugų arba  giminaičių. Kita nemažo dėmesio iš mūsų kraštiečių susilaukianti šalis – Vokietija, kurios aukštas kultūros lygis bei visose srityse pasireiškiantis profesionalumas žavi daugelį.

Puikiai veikiančios transporto priemonės, profesionalūs vairuotojai bei gerai pažįstami maršrutai leidžia nesunkiai pasiekti šias šalis. Mes galime nugabenti Jūsų siuntinius bei krovinius į minėtas šalis greitai ir  saugiai, o Jūs tuo metu galėsite užsiimti savais reikalais.

Kokius krovinius transportuojame?

 • Buitinius prietaisus ir daiktus. Kokybiška buitinė įranga, išskirtinio dizaino baldai ar patvarios statybinės medžiagos dažnai randamos užsienio šalių parduotuvėse. Ne visada yra galimybė įsigytus ar jau turimus daiktus patogiai persivežti pačiam, todėl mūsų įmonės teikiamos transporto paslaugos gali Jums padėti išspręsti šią problemą.
 • Transporto priemones. Daugelis automobilių ar motociklų turi būti pervežti laikantis ypatingų saugumo bei atsargumo reikalavimų, kurių užtikrinimas šias transporto priemones pervežant savarankiškai dažnai yra sunkiai įgyvendinamas.
 • Kitus krovinius. Kiekvienam klientui skiriamas dėmesys – tai mūsų veiklos pagrindas. Todėl, jeigu Jums reikalingas kitų, anksčiau neišvardintų, krovinių, pavyzdžiui, parodų eksponatų,  įvairių siuntų pervežimas, gali būti suteikiamos ir šios paslaugos.

Dėmesys – profesionaliam perkraustymui

Persikraustymas iš vienos vietos į kitą gali pareikalauti daug brangaus laiko, pastangų ar išskirtinės kantrybės. Taip pat ne kiekvienas turi galimybę šiam darbui naudoti savo transporto priemonę, todėl mūsų teikiamos transporto paslaugos gali padėti išvengti nereikalingų rūpesčių. Jeigu norite vienu metu vežti kuo daugiau daiktų, galime suteikti tam pritaikytą, itin talpią transporto priemonę, į kurią patogiai tilps tiek buitinė technika, tiek baldai ar kiti Jūsų gyvenimui naujoje vietoje svarbūs daiktai.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Platus paslaugų pasirinkimas. Jeigu norite gauti patikimas paslaugas, kurios apimtų tiek įvairių krovinių, tiek transportui skirtų priemonių, tiek gyvūnų ar siuntų pervežimą, mūsų įmonė gali jas suteikti, o tokiu būdu Jūs galite sutaupyti brangaus laiko ir pastangų, kurias reiktų skirti norint suderinti skirtingų vežėjų atliekamas užduotis.
 • Ilgametė patirtis. Įmonė „Valdelio siuntos” gali pasigirti ne vienerius metus trunkančia veikla, kuri apima konkrečią paslaugos specializacijos sritį, leidžiančią reikalingiausius gebėjimus bei pastangas nukreipti tinkama kryptimi, tenkinant kiekvienam mūsų kliento poreikius, išpildant reikalavimus.  
 • Profesionali technika. Saugiai ir patikimai pervežti didelių ar nestandartinių išmatavimų daiktus, išskirtinių aplinkos sąlygų reikalaujančius gyvūnus ar kitus krovinius įmanoma tik tada, kai yra pasirūpinta tam pritaikyta technika, kurią kiekvienos teikiamos paslaugos metu mūsų įmonė gali pasiūlyti savo klientui.

 

„Valdelio siuntos” – įmonė, kurios atsakingumas, profesionalumas bei patikimumas tiek krovinių siuntėjui, tiek gavėjui garantuoja aukštą teikiamų paslaugų kokybę.

Print Email

Anglija Lietuva

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Valdelio siuntos“ specializuojasi tarptautinio transportavimo ir perkraustymo paslaugų sferoje. Laikomės nuostatų, jog profesionaliausios paslaugos suteikiamos gilinantis konkrečioje srityje, turint profesionalią techniką. Taip galima užtikrinti kokybišką ir saugų daiktų transportavimo Anglija – Lietuva klausimą, kadangi pervežimu užsiimant mėgėjiškai, vos vieną ar keletą kartų, galima patirti daugiau nuostolių nei naudos. Kas užtikrina mūsų įmonės paslaugų profesionalumą?

 

Patirtis.

Įmonė jau ne vienerius metus vykdo ir plėtoja savo veiklą. Specializuojamės konkrečioje nišoje – pervežame įvairiausius daiktus, techniką, todėl puikiai žinome daugybę dalykų, kurių pagalba teikiame profesionalias paslaugas. Per daugelį metų sukaupėme reikalingų žinių, padedančių darbą vykdyti kokybiškai, optimaliai ir visada laiku.

 

Pritaikyta technika.

Siuntų, daiktų, transporto priemonių (motociklų, motorolerių) pervežimui naudojame kokybiškus ir pritaikytus automobilius. Dažnai atnaujiname jų parką, jog pervežant daiktus nesusidurtume su neplanuotais gedimais, trukdžiais. Be abejo, nuo gedimų kelyje neapsaugotas niekas, tačiau mes stengiamės tokią riziką sumažinti iki minimumo, jog netektų vėluoti su klientų užsakymais.

 

Atsakingumas.

Valdelio siuntos“ – tai atsakinga įmonė, įsipareigojimus vykdanti laiku ir siekianti nenuvilti savo klientų. Jūsų pasitikėjimas ir lojalumas – geriausia paskata dirbti dar geriau!

Iš Anglijos į Lietuvą transportuojame:

 • Buitinės reikšmės daiktus. Iš Didžiosios Britanijos į Lietuvą galime pervežti įvairius namų apyvokos daiktus, pageidaujamus baldus, buitinę techniką, taip pat statybines medžiagas ir pan. Tai puikus sprendimas tiek grįžtant visam laikui į Lietuvą, tiek norint atsiųsti kažką savo artimiesiems. Taip pat vis dažniau žmonės ieško originalių baldų užsienio rinkose, kurios ne visada siūlo transportavimo galimybę, tad tenka patiems pirkėjams tuo pasirūpinti, jei išties labai norisi to daikto. Neverta dėl to krimstis – mes padėsime parsivežti įsigytas prekes!
 • Transporto priemones. Maršrutu Anglija - Lietuva galime transportuoti motociklus, motorolerius. Kadangi pervežame pritaikyta technika, todėl neapgadinama jų išvaizda, techninės ypatybės.
 • Negabaritinius krovinius ir parodų eksponatus, kas rodo, jog darbus atliekame kruopščiai ir atsakingai.
 • Siuntas. Nustebinkite artimuosius ir nusiųskite Jiems malonią staigmeną! Iš Angliją galime pervežti siuntas ir taip pradžiuginti Jūsų artimuosius ar draugus, esančius Lietuvoje. Kadangi vis daugiau žmonių gyvena, mokosi, dirba Didžiojoje Britanijoje, todėl auga ir jų siunčiamų daiktų kiekis į mūsų šalį. Padėsime greitai ir saugiai jas pervežti.   Pagal susitarimą siuntos gali būti pristatomos tiesiogiai nurodytu adresu į namus ar kitą sutartą vietą.

Padedame persikraustyti

Taip pat įmonė teikia specializuotas perkraustymo paslaugas. Padėsime su daiktų nešimu ir pakavimu, jei reikia. Iš anksto susitarus suderinsime patogiausią laiką, kada norite persikraustyti ir pervešime visus pageidaujamus daiktus.

Esame lankstūs, priimame iššūkius, kuriuos įgyvendindami nuolat tobulėjame. Be abejo, dalis sėkmės priklauso ir nuo turimos technikos, todėl dažnai atnaujiname automobilių parką, suteikiantį daugiau ir patogesnių  galimybių pervežant daiktus, baldus, techniką ir kt. Džiaugiamės galėdami Jums padėti!

Print Email

Perkraustymo paslaugos

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Persikraustymas – gana varginantis procesas, kurį persikeliantys gyventi į kitą vietą asmenys mielai patikėtų kam nors kitam. Daugybės daiktų ir sunkių, nepatogių baldų nešimas bei pervežimas dažnai sukelia ir neigiamų minčių, stresą, kitų problemų. Norint išvengti visų persikraustymo rūpesčių, siūlome pakviesti mus į pagalbą ir apie juos negalvoti! 

Perkraustymo darbus patikėkite specialistams ir išvenkite daug rūpesčių 

Susirgus keliaujame pas tam tikros srities gydytoją, prireikus teisinės pagalbos – į advokatą, juristą, tačiau vis dar dažnai prireikus remonto ar persikraustant, bandoma viską padaryti savo pačių rankomis. Žinoma, dažniausiai to tikslas – sutaupyti, tačiau ar tikrai visas vargas ir sugaištas laikas to vertas? Ar ne daug racionalesnis sprendimas būtų šiuos darbus taip pat patikėti šios srities specialistams ir tą laiką skirti savo darbams, pomėgiams? Kol mūsų darbuotojai dirbs jiems patikėtą darbą, Jūs galėsite rūpintis kitais reikalais, juk ne paslaptis, kad persikraustant įvairių rūpesčių tikrai netrūksta.

Mūsų įmonės darbuotojai užtikrins, jog perkraustymo paslaugos padėtų greitai ir saugiai persikelti į kitą vietą. Vežant daugybę daiktų naudinga turėti talpią transporto priemonę, kurioje galima sudėti ne tik daugiau įvairiausių daiktų, bet ir užtikrinti jų saugumą pervežimo metu. Mūsų darbuotojai, paslaugas teikiantys ilgą laiką užtikrins, jog daiktai tikslą pasiektų nė kiek neapgadinti. Kraustymasis nėra itin dažnas įvykis žmogaus gyvenime, todėl profesionali pagalba tikrai yra naudinga. Mūsų įmonė sukaupusi ilgametę patirtį žino, kaip palengvinti persikraustymo rūpesčius ir turi visą reikalingą įrangą, techniką, reikalingą saugiam pervežimui.

Dažnai žmonės vadovaudamiesi įsitikinimu, jog patiems viską atlikti yra daug pigiau, suklysta. Neretai apskaičiavus perkraustymo paslaugų kainas ir jas palyginus su kuro išlaidomis, kurias patiriame kraustydamiesi patys, netgi galima sutaupyti. Juk su nedideliu automobiliu iš vienos vietos į kitą teks važinėti bent keletą ar net keliolika kartų, o su specialiai pritaikytu transportu gali pakakti vos vieno ar dviejų važiavimų. Be abejo, taip sutaupoma ir laiko. O kur dar patogumas, kai visus daiktus padedama sunešti! Juk gyvenant vienam tokia misija sunkiai suvokiama. Taigi, jei planuojate kraustytis verta apgalvoti, ar viską darant patiems tikrai bus paprasčiau ir pigiau. 

Perkraustymo paslaugų galimybė Lietuvoje ir už jos ribų 

Mūsų įmonė specializuojasi ir kryptingai dirba pervežimo bei perkraustymo srityse. Padedame transportuoti ne tik fizinių asmenų, bet ir įmonių turtą (daiktus, baldus, archyvo dokumentus ir t.t.).

Nesvarbu ar reikia persikraustyti į kitą, toje pačioje gatvėje esantį būstą, ar tolesnį rajoną, miestą, mes rasime geriausią sprendimą. Perkraustymo paslaugos teikiamos tiek Lietuvoje, tiek padedant išvykstantiems į Didžiąją Britaniją, Vokietiją ar iš jų sugrįžtant. Daiktus pervežame saugiai, pritaikytu transportu, todėl neteks baimintis apgadintų daiktų pavojaus, kaip dažnai nutinka stengiantis nuosavu automobiliu vienu kartu transportuoti visko kuo įmanoma daugiau.

Pasitelkus pagalbą daug lengviau viską organizuoti ir suplanuoti savo laiką. Kartais dėl daugybės darbo ir reikalų perkraustymas atidedamas ir vis nukeliamas ateičiai, o vėliau tenka greitai persikelti, dėl ko galima ką nors pamiršti ar per skubėjimą – apgadinti. O štai iš anksto susitarus su pervežimo paslaugų įmone, viską suspėsite laiku.

Padėsime pervežti ne tik kasdienius namų apyvokos reikmenis, daiktus, baldus, techniką, bet ir parodų eksponatus, meno dirbinius. Orientacines kainas galima rasti mūsų svetainėje, o galutinės kainos aptariamos individualiai pagal pervežamų daiktų kiekį ir reikalingą važiuoti atstumą. Išvenkite varginančio persikraustymo ir palengvinkite sau kasdienybę patikėdami visa tai mums.

Print Email

Lietuva - Anglija

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

SIUNTŲ, KROVINIŲ PERVEŽIMAS LIETUVA - ANGLIJA

Lietuva - Anglija – vienas populiariausių maršrutų, kuriuo keliauja tiek turistai, norintys aplankyti Didžiąją Britaniją, tiek dirbantys ar besimokantys asmenys. Vis dažniau mikroautobusais keliauja tie žmonės, kurių giminaičiams Anglija tapo antrasiais namais, o Lietuva – atsotogų kraštas, šie keleiviai vyksta turistiniais tiksliais aplankyti giminaičių. Tai tampa ne tik proga susitikti po netrumpos pertraukos, bet ir pažinti svečią šalį. Kadangi daugeliui tautiečių Anglija – tai šalis, kurioje jie įsikuria ilgesniam laikui, atsiranda didesnis poreikis siųsti jiems įvairias siuntas, o užsakytų krovinių, eksponatų pervežimas aktualus vystant tarptautinius prekybinius arba kultūrinius ryšius su Lietuva. Visa informacija apie siuntų transportavimo paslaugas Lietuva - Anglija pateikiama žemiau.

MARŠRUTU LIETUVA - ANGLIJA SIŲSKITE REIKIAMUS DAIKTUS

Lietuva Anglija maršrutu transportuojame įvairius kasdienius namų apyvokos daiktus, drabužius, baldus, buitinę techniką bei transporto priemones (motociklus, motorolerius). Padedame pervežti nedideles siuntas ar norint persikraustyti. Taip pat siūlome galimybę nusiųsti pageidaujamą siuntinį Anglijoje gyvenantiems artimiesiems, giminaičiams ar draugams; visiems tiems, kuriems Lietuva šiuo momentu nepasiekiama. Nesvarbu ar tai būtų daiktai, baldai, ar lietuviško maisto skanumynai – pasirūpinsime, jog Anglija bei joje gyvenantis gavėjas sulauktų nepažeistos siuntos. Siuntos gali būti gabenamos susitarus su gavėju, ar net jam nežinant, norint nustebinti bei pasveikinti gimtadienio ar kita įsimintina proga. Tereikia iš anksto pasirūpinti, jog žmogus siuntinio pristatymo metu būtų namuose ar toje vietoje, kurią nurodysite. Taigi, galima nustebinti ne tik namuose, o pavyzdžiui, darbo metu. Taip jis tikrai nieko neįtars. Dėl siuntos sumaišymo ar pasimetimo baimintis nereikia, kadangi visa informacija registruojama žiniaraštyje bei ant siuntos Lietuva - Anglija įpakavimo.

PRIEŠ SIUNČIANT SIUNTĄ IR PERVEŽANT DAIKTUS LIETUVA - ANGLIJA:

Pasirūpinkite tinkamu daiktų, baldų, statybinių medžiagų įpakavimu. Kokybiškai bei tvirtai supakuota siunta apsaugoma nuo galimų pažeidimų transportavimo metu Lietuva – Anglija. Verta pasirinkti standesnį pakavimo popierių, plėvelę, tvirtesnes dėžes bei maišelius, kuriuos tieka ir Lietuva specializuotose parduotuvėse ar didžiuosiuose prekybos centruose.

 • Iš anksto tariantis dėl siuntos verta paminėti, ką norėsite gabenti: tiesiog namų apyvokos daiktus, drabužius, baldus ar buitinę techniką, o gal transporto, susisiekimo priemones (dviračius, motociklus ar pan.). Pagal tai pasirūpinsime atitinkamais transportavimo niuansais Lietuva - Anglija.
 • Ant siunčiamos siuntos užrašykite tikslų adresą bei gavėjo duomenis. Taip būsite užtikrintas, jog siunta tikrai pasieks reikiamą adresatą. Prieš nuvežant siuntą mes susisiekiame su gavėju bei įsitikiname, jog šis yra sutartoje vietoje. Jei reikia, siuntinį galime perduoti ir kitam, patikėtam asmeniui. Perdavę siuntą, galime susisiekti ir informuoti siuntėją apie pristatymo įvykdymą. Taip siuntėjas sužino, kada siunta pasiekė reikiamą asmenį.
 • Pasidomėkite, kokius daiktus siųsti draudžiama, taip pat kokį kiekį tam tikrų daiktų, maisto produktų, gėrimų siųsti galima. Už draudžiamų daiktų siuntoje radimą ar per didelį tam tikrų daiktų kiekį atsakomybę prisiima ir pagal įstatymus atsako Lietuva ir siuntėjas. Taigi, tikimės sąmoningumo ir abipusiai naudingų sandorių, jog be reikalo nenukentėtų nei viena, nei kita pusė.
 • Patikėkite savo siuntinį mūsų komandai ir mes pasirūpinsime, jog jis tvarkingas ir nė kiek neapgadintas pasiektų numatytą tikslą Lietuva- Anglija sutartu laiku.

Print Email

Siuntos

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Bėgant laikui, tobulėja susisiekimo paslaugos, kurios suteikia galimybes net į tolimiausią pasaulio kraštą nesunkiai ir greitai nugabenti įvairius daiktus, krovinius ar net gyvūnus. Siuntų gabenimas išlieka vienu iš pačių populiariausių būdų perduoti svarbius daiktus. Ieškote patikimo, saugumą užtikrinančio, puikiai savo darbą išmanančio vežėjo, kuris sklandžiai nugabentų Jūsų siuntinį? Įmonėje „Valdelio siuntos” dirba profesionalūs vairuotojai bei kiti darbuotojai, kurių teikiamos siuntų gabenimo paslaugos atitiks kiekvieno kliento lūkesčius.

Pagrindinės siuntų gabenimo paslaugos

Mūsų įmonė teikia kokybiškas įvairių daiktų pervežimo paslaugas maršrutu Lietuva-Anglija-Lietuva bei Vokietija. Anglijoje vykstame į šiuos miestus: Londoną, Mančesterį, Liverpulį ir kitus, o Vokietijoje važiuojame į Eseną, Hanoverį, Berlyną bei kitus miestus. Į šiuos miestus galime tiek nuvežti įvairios apimties daiktus.

Jeigu norite nustebinti savo artimuosius ar draugus, su mūsų vežėjų pagalba galite perduoti jiems originaliausių ar šilčiausius prisiminimus sukeliančių dovanų. Taip pat bene kiekvienas iš mūsų turime pažįstamų, kurie studijuoja ar gyvena lietuvių pamėgtuose kraštuose, pavyzdžiui, Anglijoje ar Vokietijoje, todėl prireikus gimtojoje šalyje likusių asmeninių ar kitos paskirties daiktų galime padėti nugabenti ir juos.

Visos siuntos gali būti nugabentos Jūsų nurodytu adresu – iki pat gavėjo namų durų ar kitos buvimo vietos. Be to, suteikiame galimybę pasirinkti Jums patogų laiką, kuriuo daiktai būtų gabenami ar gauti.

Kaip paruošti siuntinį gabenimui?

 • Pranešti apie gabenamų daiktų rūšį. Jeigu norite, kad Jūsų siuntos būtų nugabentos kuo įmanoma saugiau, praneškite mūsų komandai, kokius daiktus ruošiatės siųsti. Mes galime pervežti įvairios paskirties daiktus, pavyzdžiui, buitinę techniką, baldus, nestandartinių išmatavimų krovinius ir net gyvūnus. Dėl šios priežasties svarbu, kad kiekvienai siuntai būtų pasirinkta tinkama transporto priemonė.
 • Sužinoti tikslų adresą. Tikslaus adreso žinojimas gali padėti Jūsų krovinius nugabenti daug greičiau ir patogiau, nes įmonės „Valdelio siuntos” darbuotojai galės iš anksto susisiekti su siuntos gavėju, sužinoti jam patogiausią laiką siuntos perdavimo laiką ir reikiamu metu atvykti į susitartą vietą.
 • Pasidomėti apie numatytus reikalavimus. Kai kurių daiktų, pavyzdžiui, alkoholio, tabako, pinigų gabenti į užsienio šalis negalima, nes tai draudžia tiek Lietuvos, tiek svečių šalių įstatymai. Taip pat, kai kuriems siuntiniams taikomi apribojimai, kurių nepaisymas gali grėsti baudomis. Už siunčiamus daiktus visa atsakomybė tenka siuntėjui, todėl svarbu kruopščiai pasidomėti ir atidžiai pasiruošti būsimam veiksmui. Jeigu norite daugiau sužinoti apie siuntiniams keliamus reikalavimus, apsilankykite Lietuvos Respublikos muitinės internetinėje svetainėje.

Mūsų komanda pasirūpins, kad Jūsų siuntos patikimai ir greitai pasiektų norimą vietą. Įmonės darbuotojai yra savo srities profesionalai, kurių atsakingumas užtikrina saugų bei operatyvų siuntų gabenimą. Mes pasirūpinsime aukštos kokybės, patikimiausia bei specialiai pritaikyta transporto priemone, kuria bus gabenamas Jūsų siuntinys. 

Print Email

www.vaziuojamdrauge.lt
  • KONTAKTAI

   Lietuvoje:
   +370 699 17708, +370 699 14817

   Anglijoje:
   +447 5430 73919, +447 4054 37886

   Parašykite mums el. pašte: 
   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  • PARAŠYKITE

    
    
Download Free Premium Joomla Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net