Lietuvoje+370 699 17708, +370 699 14817Anglijoje+447 5430 73919, +447 4054 37886

Anglija Lietuva

Valdelio siuntos“ specializuojasi tarptautinio transportavimo ir perkraustymo paslaugų sferoje. Laikomės nuostatų, jog profesionaliausios paslaugos suteikiamos gilinantis konkrečioje srityje, turint profesionalią techniką. Taip galima užtikrinti kokybišką ir saugų daiktų transportavimo Anglija – Lietuva klausimą, kadangi pervežimu užsiimant mėgėjiškai, vos vieną ar keletą kartų, galima patirti daugiau nuostolių nei naudos. Kas užtikrina mūsų įmonės paslaugų profesionalumą?

 

Patirtis.

Įmonė jau ne vienerius metus vykdo ir plėtoja savo veiklą. Specializuojamės konkrečioje nišoje – pervežame įvairiausius daiktus, techniką, todėl puikiai žinome daugybę dalykų, kurių pagalba teikiame profesionalias paslaugas. Per daugelį metų sukaupėme reikalingų žinių, padedančių darbą vykdyti kokybiškai, optimaliai ir visada laiku.

 

Pritaikyta technika.

Siuntų, daiktų, transporto priemonių (motociklų, motorolerių) pervežimui naudojame kokybiškus ir pritaikytus automobilius. Dažnai atnaujiname jų parką, jog pervežant daiktus nesusidurtume su neplanuotais gedimais, trukdžiais. Be abejo, nuo gedimų kelyje neapsaugotas niekas, tačiau mes stengiamės tokią riziką sumažinti iki minimumo, jog netektų vėluoti su klientų užsakymais.

 

Atsakingumas.

Valdelio siuntos“ – tai atsakinga įmonė, įsipareigojimus vykdanti laiku ir siekianti nenuvilti savo klientų. Jūsų pasitikėjimas ir lojalumas – geriausia paskata dirbti dar geriau!

Iš Anglijos į Lietuvą transportuojame:

 • Buitinės reikšmės daiktus. Iš Didžiosios Britanijos į Lietuvą galime pervežti įvairius namų apyvokos daiktus, pageidaujamus baldus, buitinę techniką, taip pat statybines medžiagas ir pan. Tai puikus sprendimas tiek grįžtant visam laikui į Lietuvą, tiek norint atsiųsti kažką savo artimiesiems. Taip pat vis dažniau žmonės ieško originalių baldų užsienio rinkose, kurios ne visada siūlo transportavimo galimybę, tad tenka patiems pirkėjams tuo pasirūpinti, jei išties labai norisi to daikto. Neverta dėl to krimstis – mes padėsime parsivežti įsigytas prekes!
 • Transporto priemones. Maršrutu Anglija - Lietuva galime transportuoti motociklus, motorolerius. Kadangi pervežame pritaikyta technika, todėl neapgadinama jų išvaizda, techninės ypatybės.
 • Negabaritinius krovinius ir parodų eksponatus, kas rodo, jog darbus atliekame kruopščiai ir atsakingai.
 • Siuntas. Nustebinkite artimuosius ir nusiųskite Jiems malonią staigmeną! Iš Angliją galime pervežti siuntas ir taip pradžiuginti Jūsų artimuosius ar draugus, esančius Lietuvoje. Kadangi vis daugiau žmonių gyvena, mokosi, dirba Didžiojoje Britanijoje, todėl auga ir jų siunčiamų daiktų kiekis į mūsų šalį. Padėsime greitai ir saugiai jas pervežti.   Pagal susitarimą siuntos gali būti pristatomos tiesiogiai nurodytu adresu į namus ar kitą sutartą vietą.

Padedame persikraustyti

Taip pat įmonė teikia specializuotas perkraustymo paslaugas. Padėsime su daiktų nešimu ir pakavimu, jei reikia. Iš anksto susitarus suderinsime patogiausią laiką, kada norite persikraustyti ir pervešime visus pageidaujamus daiktus.

Esame lankstūs, priimame iššūkius, kuriuos įgyvendindami nuolat tobulėjame. Be abejo, dalis sėkmės priklauso ir nuo turimos technikos, todėl dažnai atnaujiname automobilių parką, suteikiantį daugiau ir patogesnių  galimybių pervežant daiktus, baldus, techniką ir kt. Džiaugiamės galėdami Jums padėti!

www.vaziuojamdrauge.lt
  • KONTAKTAI

   Lietuvoje:
   +370 699 17708, +370 699 14817

   Anglijoje:
   +447 5430 73919, +447 4054 37886

   Parašykite mums el. pašte: 
   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  • PARAŠYKITE

    
    
Download Free Premium Joomla Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net